איך מגיעים לפגישות בתענוג?

[vplayer id=26886]
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב email
שלחו במייל
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווסטאפ

מזדהים עם הדברים? בקורס הדגל שלנו סוד הקליק – איך לא לפספס שידוך טוב תוכלו ללמוד ולקבל כלים איך להגיע לפגישות והדייטים מתוך תדר פנימי נכון ולרכוש מיומנויות שיאפשרו לכם להכיר באמת את הצד השני.

תרגישו חופשי גם ליצור איתי קשר בווטסאפ האישי שלי

למה כל כך חשוב לדבר על תסכולים שיושבים בתוכי

תסכולים מתמשכים עלולים לגרום לקשיים שונים ומשונים במרחבי החיים השונים ובעיקר בתחום הזוגי וכדי לפתור אותו צריך לעשות בירור שכלי שיעניק לנו בהירות לגבי שורש התסכול וישחרר אותו בע”ה

סוד האיזון בנפש – תפארת שבתפארת

היכולת לחבר קצוות ולאזן בין כוחות שונים בנפש היא סוד ספירת התפארת. בב’ באייר, ביום השלישי של השבוע השלישי של ספירת העומר, אנחנו מתקנים את התפארת שבתפארת – סוד האיזון בנפש.

כי האדם עץ השדה

זוגיות היא מערכת היחסים העמוקה ביותר של האדם. כשאדם רוצה להתפתח ולגלות את עצמו באמת, הוא יצליח לעשות זאת דווקא בחיבור העמוק שלו עם אשתו

איך מקבלים החלטות?

היכולת לקבל החלטה היא אחת היכולות החשובות ביותר שהאדם צריך ללמוד לפתח בעצמו. בהדרכה זו אנחנו סוקרים את מודל קבלת ההחלטות הכללי המבוסס על מודל 10 הספירות שבנפש.

מה זה CBT יהודי?

סיביטי היא שיטת הטיפול שנחשבת היום לאחת משיטות הטיפול הנפשי היותר אפקטיביות שקיימות בשוק רפואת הנפש. ההצלחה הגדולה של השיטה נובעת מהעיקרון הנפשי שעליו מבוססת שיטה זו שתואם מאוד את המבנה הנפשי הבסיסי שלנו.

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד