קורס מהפכני ליצירת חיבור רגשי בפגישות 

המהפך הרגשי

אהבה היא אחת מהחוויות הרגשיות החמקמקות ביותר מבחינה נפשית. מאוד לא פשוט להדליק אותה ועוד יותר קשה לשמור עליה. כדי שהאהבה תתעורר, נדרשים תנאים מאוד מיוחדים ופגישות השידוכים, בצורה פרדוקסאלית משהו, הוא ה’פורמט’ שבצורה טבעית לא מאפשר את אותם תנאים ומאוד מקשה על האהבה להופיע. 

חווית הזרות הכל כך בולטת, הרצון העז להתחתן, הציפייה שאולי הפעם זה יהיה זה, השבלוניות המשעממת וחוסר הספונטניות של המפגשים המעושים – כל אלה מקשים באופן מיוחד על היכולת של הלב שלנו להיפתח.

בקורס זה נלמד כיצד לנהל את פגישות ההיכרות שלנו ממקום אחר – הן ברמה התודעתית והן ברמה המעשית. נלמד איך לגשת לפגישות מתוך מקום תודעתי שיאפשר ללב שלנו להיפתח, להתעורר ולהגיע בסופו של דבר לחווית חיבור רגשי פנימי ועמוק או במילים אחרות – להתעורר באהבה. 

מחיר הקורס:  200 ש”ח  חינם

בהנחיית ליאור דבורצקי

מה צריך לקרות כדי שנוכל לומר ‘כן’ וללכת על זה? מה צריך לקרות כדי שאחרי כל כך הרבה זמן בפגישות השידוכים נוכל להרגיש מספיק בטוח כדי להכריע בהחלטה המשמעותית ביותר שאנחנו הולכים לקחת בחיים – עם מי להתחתן?

התשובה היא – אהבה! 

הטעות הגדולה של רוב הבחורים והבחורות שמחפשים את זיווגם ונפגשים בפגישות ההיכרות, היא המחשבה שכשזה יהיה זה – זה פשוט יקרה. תהיה מציאת חן, הלב יתעורר ופשוט נרגיש שזה זה. לא שזה לא יכול לקרות, לעיתים רחוקות זה גם קורה – וכל מי שזה קורה לו מאוד נהנה לספר על החוויה הרומנטית הזאת שמיד איך שראיתי אותו הרגשתי שזה זה, אבל האמת היא שהסיפורים האלה – הם היוצאים מן הכלל. כדי שהלב ייפתח וירגיש את החיבור הנשמתי הזה, צריכים להתקיים תנאים מאוד מסויימים שבדר”כ הם פשוט לא קורים בפגישות. לרוב, אנחנו כל כך ממהרים להחליט, כדי לא לבזבז זמן יקר (ובצדק), ופשוט לא נותנים לעצמינו את ההזדמנות… 

בקורס זה אני מלמד את מודל 5 השלבים של פגישות ההיכרות שיאפשר לכם להוביל את הקשר בצורה הדרגתית ומסודרת, למקום שהלב יכול בו להיפתח ולהתעורר ברגשות חיבה ונועם פנימי אחד כלפי השני – כי בלי שזה יקרה, זה פשוט לא יקרה…

היקף וזמינות הקורס

מס’ שיעורים: 4

סה”כ זמן הדרכה: כשעתיים

זמינות הקורס: הקורס מורכב מ-4 שיעורים מוקלטים. תוכלו לצפות בקורס בזמנכם החופשי והוא יישאר אצלכם לתמיד, תוכלו להיכנס אליו מתי שתרצו ללא הגבלה של זמן כך שתוכלו גם לחזור על התהליך, לחדד ולהעמיק אותו בהמשך הזמן. 

מחיר: 200 ש”ח  חינם 

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד