קורס וידאו ללימוד עצמי

התעוררות / חידוש ההתלהבות והביטחון בדייטים

בקורס אינטרנטי חשוב ויסודי זה, נלמד כיצד לנווט את העולם הרגשי שלנו כדי לצאת מתחושות התסכול, העייפות והלחץ שעלולים ללוות אותנו במהלך מסע החיפוש אחר החצי השני של נשמותינו ולהמיר אותן ברגשות של שמחה, התלהבות וביטחון שזה הולך לקרות, אפילו אם אנחנו כבר הרבה זמן במסע. 

מחיר: 200 ש”ח 100 ש”ח – מחיר מבצע 🙂

בהנחיית ליאור דבורצקי
זה לא סוד שאחד מגורמי ההצלחה הכי חשובים בתהליך החיפוש, זה החוויה הרגשית איתה אנחנו ‘מסתובבים’ במסע הלא פשוט הזה. הרצון להיכנס לזוגיות, להתחתן ולהקים בית הוא רצון מאוד עמוק ומאוד צודק, וכאשר מכל מיני סיבות לא מצליחים להגשים אותו הוא הופך מאוד בקלות לתסכול וללחץ. 
 
כדי להגיע לאותו מקום פנימי של תחושת חיבור ושייכות מאוד גדולה אחד לשני, בני הזוג צריכים להכיר אחד את השני בצורה מאוד עמוקה וכדי לעשות את זה הם צריכים לבוא לפגישות בצורה מאוד משוחררת, נינוחה ומלאת שמחה. התחושה הפנימית הטובה והחיובית תאפשר להם להביא את עצמם בצורה יותר אותנטית, תעזור להם להרגיש בנח במהלך הפגישות וכך לחשוף את הצדדים היותר פנימיים שלהם, ובסופו של דבר גם מעלה מאוד את הסיכויים להתעוררות של רגשות החיבה, המשיכה והחיבור הזוגי. 
 
בגלל שבצורה טבעית, ישנה דינמיקה מאוד מוחשית של ‘דרדור’ כאשר חוסר הצלחה גורר חוויות רגשיות לא טובות, שמשפיעות בצורה ישירה על המקום שאיתנו אנחנו ניגשים לתהליך החיפוש בכלל ולפגישות ההיכרות בפרט, מה שמוביל לתחושות שליליות וכן הלאה… 
 
אבל ההשפעה היא לא רק פסיכולוגית-נפשית אלא לחווית הלב שלנו ישנה גם השפעה מאוד גדולה על מאורעות החיים שלכאורה אינם תלויים בנו. בספר הזוהר כתוב: “כגוונא דעלמא תתאה – עביד כגוונא דעלמא עילאה”, כמו העולם התחתון כך העולם העליון.
 
כלומר, הדברים קורים בהתאם לאופן ההנהגה של האדם. כשהוא בשמחה, נמשכת לו שמחה מהעולם העליון – דברים שעושים לו שמח. וכשהוא בעצבות, נמשכת לו עצבות מהעולם העליון – דברים שעושים לו עצוב. אם אנחנו חווים חוויית קושי, מירמור ועצבות, אז אנחנו גורמים שמלמעלה יימשך שפע כזה למציאות, כי מה שנמשך מלמעלה זה בהתאם למה שאנחנו חווים למטה. במילים אחרות, הקב”ה מנהל את העולם שלנו בהתאם לחוויה הרגשית שיש לנו בלב. כל מה שקורה לנו ביום יום, הוא בעצם השתקפות של החוויות הרגשיות שלנו. ולכן, ברגע שאדם לומד לשלוט על עולם הרגש שלו – הוא בעצם מתחיל לנווט את מה שקורה לו במציאות! 
 
בקורס זה נלמד את המנגנון הנפשי שמאפשר לנו לנווט את העולם הרגשי שלנו, נתחבר לתוכן שייאפשר לנו לחולל מהפיכה רגשית ולהפוך את מסע החיפוש הזה למשהו הרבה יותר אנרגטי, כיפי ומלא ביטחון שהנה הנה זה הולך לקרות בע”ה. 
 

בונוס בשווי 100 ש”ח – סדרת מיינדפולנס יהודי למשיכת הזיווג

כדי להעצים את השפעת הקורס ולעזור לכם לממש אותה בחוויה הרגשית שלכם, תקבלו ללא עלות נוספת סדרה בת 8 קטעי התבוננות להאזנה, שיעזרו לכם להחדיר ולהפנים את המסרים הפנימיים והעמוקים, לשנות את חווית הלב ויאפשרו לכם להצליח בתהליך החיפוש בע”ה.

קטעי ההתבוננות כוללים רעיונות וסודות עמוקים מתורת הקבלה שיכוונו את המודעות שלך על ה’תדר’ המדוייק שיעזור לך פשוט למשוך את הזיווג שלך. המסרים התוכניים מלווים במוסיקת רקע מיוחדת (באדיבותו של האמן המוכשר נדב בכר) שעוזרת מאוד להפנמה של המסרים בתוך המודעות הפנימית.
 
קטעי ההתבוננות נשארים אצלכם לתמיד וכמובן שתוכלו להמשיך ולהאזין להם בצורה שוטפת גם בהמשך, מה שמאוד מומלץ לעשות כמובן
 

למי הקורס מיועד?

היקף וזמינות הקורס

מס’ שיעורים: 5

סה”כ זמן הדרכה: כשעתיים ורבע

זמינות: הקורס נשאר אצלכם לתמיד, תוכלו להיכנס אליו מתי שתרצו ללא הגבלה של זמן. 

מחיר: 200 ש”ח 100 ש”ח

מוזמנים לצפות בשיעור הראשון של הקורס 🙂

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד