הדרכה מתנה: המבנה הזוגי השלם

בונים הצלחה זוגית בכיף

בהדרכה נבין את המהות העמוקה של הקשר הזוגי, נכיר את מבנה המערכת הזוגית לפי שיטת ה-CBT היהודי,  ונניח את התשתית הראשונית לבנייה ופיתוח של זוגיות טובה, יציבה ומאושרת.

מחיר: ממש בחינם 🙂

בהנחיית ליאור דבורצקי

כולנו מכירים בחשיבות של מערכת זוגית טובה ואין אדם שלא חולם על זוגיות יציבה, הרמונית ומוצלחת, אבל לא רבים מודעים להשפעה המכרעת שיש לה על כל שאר תחומי החיים שלנו.

הרבי הקודם של חב”ד, הרבי הריי”צ, כותב במכתב: “אתם עדיין צעירים ולא מנוסים מדי, וודאי חסר לכם גם את הידע התורני הנדרש, וההסברים הדרושים, לדעת את החשיבות העליונה ביותר בחיים, של חיי משפחה [זוגיות], בחיי האדם ותולדותיו לדורי דורות. הכל ללא יוצא מן הכלל – תורה ומצוות, בריאות, ילדים, פרנסה, לגרום נחת להורים ולידידים טובים, להיות אהוב ונחמד על הבריות וכו’ –  הכל תלוי בחיי משפחה נכונים”.

כשמסתכלים על המצב הזוגי בארץ ובעולם – על הססטיסטיקה הרשמית והמבהילה של אחוזי הגירושין ועל הסטטיסטיקה הבלתי רשמית של זוגות נשואים שחווים זוגיות של קושי ומאבק – ניתן לראות בצורה די ברורה שאחוז ניכר מהציבור חווה ברמה כזאת או אחרת ‘כישלון זוגי’. 

התוצאה הקשה הזאת של בתים מתפרקים והקושי הבסיסי לנהל זוגיות טובה ומוצלחת, חוצה מגזרים ונובעת בעיקר מחוסר מודעות וחוסר היכרות עם ‘אבני הבניין’ וה’חומרים’ המנוסים והבדוקים שמאפשרים לבני הזוג לבנות ולפתח בניין עדי עד – בית יציב, חזק ואיתן שיעמוד בכל הקשיים והתמודדויות החיצוניות שכל זוג עובר במהלך חייו. 

בהדרכה זו, שמהווה הדרכת מבוא לקורס – ‘המדריך השלם לבניית מערכת זוגית מאושרת ומוצלחת’ – נבין את המהות הפנימית והעמוקה של הזוגיות, נשרטט את מודל הזוגיות בעל שלושת המרחבים שמרכיבים את המערכת הזוגית כולה ונניח בע”ה את התשתית הראשונית לבנייה ופיתוח של זוגיות טובה, יציבה ומאושרת שתשפיע לא רק על הזוגיות עצמה, אלא על ההצלחה בכל תחומי החיים ועל כל הרבדים השונים בחיים המשותפים של בני הזוג.

למי ההדרכה מיועדת?

מה תפיקו מההדרכה?

השיעור יעניק לכם הבנה יסודית ועמוקה על שורש ההצלחה הזוגית המבוססת על שיטת ה-CBT היהודי, וישמש כסוג של מפת דרכים מסודרת שבאמצעותה תוכלו להתחיל לבנות את מערכת זוגית הרמונית ושמחה. 

היקף וזמינות ההדרכה

מס’ שיעורים: 1

סה”כ זמן הדרכה: כשעה וחצי

זמינות: לתמיד

מחיר: ללא תשלום

** אם עדיין לא נרשמתם לאתר בלחיצה על הכפתור תגיעו לטופס רישום שבו תתבקשו לבחור שם משתמש ולמלא את כתובת האימייל שלכם. שימו לב ששם המשתמש צריך להיות באנגלית. 

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד