שיחת אבחון חד פעמית

למה עוד לא התחתנתי / תהליך אבחון ממוקד ומקיף למציאת זוגיות

עם ליאור דבורצקי
תהליך אבחון ממוקד וחד פעמי לזיהוי המחסומים שלא מאפשרים לכם להתחתן כדי שתדעו על מה בדיוק אתם צריכים לעבוד כדי למצוא זוגיות ולהתחתן תוך זמן קצר בע”ה .
 
האבחון כולל שאלון מקוון ושיחה אישית אחד על אחד. מיועד למי שנמצאים בתהליך החיפוש למעלה משנה, לא מבינים למה עדיין לא התחתנו ומאמינים שבאמצעות עבודה פנימית יכולים לחולל שינוי ולמצוא את זיווגם בע”ה.
 

מחיר: 350 ש”ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים ללא ריבית

למה זה לא קורה?

אז כמה זמן את כבר במסע הזה? נפגשת ונפגשת, עוד קשר שמתחיל עם כל כך הרבה ציפייה ותקווה שאולי הפעם זה זה ומסתיים בקול ענות חלושה…

ואם בהתחלה עוד הייתה לך קצת אנרגיה ומוטיבציה לפגישות האלה, לאט לאט זה הולך ודועך. זה נהיה מעמסה ואת מתחילה להיות כבר מותשת מהרכבת הרים הזאת שבין הציפייה לאכזבה. עייפה כבר מקשרים שלא מתרוממים לשום מקום, ופתאום הדבר הכי מתוק וכיפי שיכול להיות – זוגיות – פתאום הופך להיות הדבר הכי מעיק שיש בחיים. כי נכון שיש לך אחלה עבודה, וחברים ומשפחה, אבל מה לעשות שזה לא ממלא את החלל הזה של הלבד… 

וכשאת מסתכלת על עצמך – על הכשרונות, על היכולות, על הלב הטוב שלך ובכלל – על כל מה שיש לך להציע לגבר – את פשוט לא מבינה, למה לעזאזל זה עדיין לא קרה?

היינו יכולים לחשוב שזה לא משהו שתלוי בנו. גזירת גורל. הוא פשוט עדיין לא הגיע – האחד. אם הוא היה בא, זה כבר היה קורה. היינו מרגישים את זה. זה היה מחזיק מעמד והיינו מתחתנים… ואולי זה באמת כך וזה רק עניין של זמן… אבל בינתיים השעון מתקתק והזמן רק חולף ואת עדיין לבד. אז אולי בכל זאת יש שם משהו בתוכך שלא נותן לזה לקרות? 

זה כבר סוד כזה גדול – זוגיות היא אחד התחומים הכי מורכבים ועדינים מבחינה נפשית ולכן זה ממש לא מפתיע שאחוז הזוגות שבאמת מצליחים בזוגיות שלהם הוא מאוד מאוד נמוך. תחשבי על זה – כמעט אחד מכל שלושה זוגות מתגרשים ולא מעט מהם מתגרשים יותר מפעם אחת. בנוסף לכך, כמסתכלים מסביב – אצל ההורים שלנו, המשפחה המורחבת, אצל החברים – רואים שלא מעט חווים קשיים ברמה כזאת או אחרת. ובגלל שרוב האנשים לא כל כך אוהבים לספר ולגלות על הקשיים שלהם, סביר להניח שגם אצל אלו שנראה לנו שהחיים הזוגיים שלהם יפים ומאושרים, גם אצלם לא תמיד כזה דבש. ואחרי כל זה יש את כל אלה שעדיין לבד, מנהלים קשרים זוגיים ברמה כזאת או אחרת ולא מצליחים להגיע לאותה תחושת חיבור וביטחון שזה זה… 

אז כשמסתכלים על כל זה ברור שהמציאות היא שהרבה יותר חווים כישלון זוגי מאשר הצלחה זוגית. 

אבל למה? למה כל כך קשה להצליח בזוגיות? 

הסיבה לכך היא שזוגיות דורשת מספר מרכיבים נפשיים ותודעתיים מאוד לא פשוטים שלפעמים פשוט חסרים לנו בלי שאנחנו בכלל מודעים לכך. 

אם למשל המקום הביקורתי שבי יותר מדי דומיננטי, בלי לשים לב זה יפגע ביכולת שלי לנהל קשרים זוגיים מוצלחים. זה יפגע ביכולת הפנימית שלי לחוש תחושות של הערכה, קירבה ואהבה וזה גם עלול להרחיק ממני בחורים שירגישו מאויימים וחסרי ביטחון לידי. 

וזו רק דוגמא קטנה ומאוד בולטת. בתוך המרחב האישיותי שלנו – המודע והתת-מודע – מסתתרים סוגים שונים של תפיסות, מחשבות, רגשות והרגלים שבלי לשים לב פשוט חוסמים את היכולת הזוגית שלנו. 

ולכן מי שרוצה להתחתן וגם להצליח בזוגיות שלה, מטרת העל שלה צריכה להיות לזהות ולחשוף את כל החסימות – התודעתיות, המנטליות והמעשיות – שלא מאפשרות לה להצליח בזוגיות. 

וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בתהליך האבחון שלנו למה לא התחתנתי.

בשיחת וידאו בת שעה נבצע ניתוח עומק להתנהלות המעשית, הרגשית והמחשבתית שלך במהלך מסע החיפוש אחר החצי השני שלך ונבין ביחד מהם המחסומים הפנימיים שמנעו ממך למצוא את זיווגך עד היום, מהם החוזקות והפעולות הטובות אותם צריך לחזק ולהעצים ומהן הפעולות הפרקטיות שעליך לתקן ולשנות כדי לשחרר אותם ולהתחתן בע”ה. 

הכלים בהם אנחנו משתמשים לצורך הניתוח ותהליך האבחון שאובים משיטת ה-CBT היהודי, שמבוססת על תורת הנפש היהודית, מה שמאפשר לנו לגעת גם ברבדים היותר חיצוניים וגלויים של הנפש וגם ברבדים היותר עדינים ונסתרים שלה. 

למי תהליך האבחון מתאים?

איך זה עובד?

מיד עם ההרשמה נשלח לך שאלון מקיף בנוגע לתהליך החיפוש שלכם ברמה המעשית, הרגשית והתפיסתית שלך. בשאלון יהיו גם שאלות שקשורות לעולם הפנימי שלך באופן כללי – לבית בו גדלת, לציור הזוגי אותו ראית, לחוויות שחווית שעשויות להשפיע על היכולת שלך להיכנס לקשר זוגי וכו’. באפשרותך לבחור על מה לענות וככל שנקבל תמונה רחבה יותר כך נוכל להעניק לך מענה מדוייק יותר. 

לאחר מילוי השאלון, אעבור עליו, אנתח אותו ולאחר מכן נמשיך לשיחת האבחון עצמה בה נשוחח כשעה וננסה לדייק ביחד ולהעמיק את הדברים שעלו מתוך השאלון כדי שנוכל לקבל תמונה הכי רחבה לגבי ההתנהלות שלך במסע החיפוש הכל כך משמעותי הזה. השיחה תתקיים בזום או בטלפון ותארך כשעה. בסוף השיחה אתן לך תמונת מצב מפורטת לגבי החוזקות והנקודות הטובות שחשוב לשמר ועל מה בדיוק כדאי  לעבוד על מנת לקדם את עצמך לקראת החתונה. 

מחיר: 350 ש”ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים ללא ריבית

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד