שיחת אבחון חד פעמית

למה עוד לא התחתנתי / תהליך אבחון ממוקד למציאת הזיווג בשיטת CBT יהודי

עם ליאור דבורצקי
תהליך אבחון ממוקד וחד פעמי לזיהוי המחסומים שלא מאפשרים לך להתחתן. האבחון כולל שאלון מקוון ושיחה אישית אחד על אחד. מיועד למי שנמצאים בתהליך החיפוש למעלה משנה, לא מבינים למה עדיין לא התחתנו ומאמינים שבאמצעות עבודה פנימית יכולים לחולל שינוי ולמצוא את זיווגם בע”ה.
 

בשיחת וידאו בת שעה נבצע ניתוח עומק להתנהלות המעשית, הרגשית והמחשבתית שלך במהלך מסע החיפוש אחר החצי השני שלך ונבין ביחד מהם המחסומים הפנימיים שמנעו ממך למצוא את זיווגך עד היום, מהם החוזקות והפעולות הטובות אותם צריך לחזק ולהעצים ומהן הפעולות הפרקטיות שעליך לתקן ולשנות כדי לשחרר אותם ולהתחתן בע”ה. 

הכלים בהם אנחנו משתמשים לצורך הניתוח ותהליך האבחון שאובים משיטת ה-CBT היהודי, שמבוססת על תורת הנפש היהודית, מה שמאפשר לנו לגעת גם ברבדים היותר חיצוניים וגלויים של הנפש וגם ברבדים היותר עדינים ונסתרים שלה. 

למי תהליך האבחון מתאים?

איך זה עובד?

מיד עם ההרשמה נשלח לך שאלון מקיף בנוגע לתהליך החיפוש שלכם ברמה המעשית, הרגשית והתפיסתית שלך. בשאלון יהיו גם שאלות שקשורות לעולם הפנימי שלך באופן כללי – לבית בו גדלת, לציור הזוגי אותו ראית, לחוויות שחווית שעשויות להשפיע על היכולת שלך להיכנס לקשר זוגי וכו’. באפשרותך לבחור על מה לענות וככל שנקבל תמונה רחבה יותר כך נוכל להעניק לך מענה מדוייק יותר. 

לאחר מילוי השאלון, אעבור עליו, אנתח אותו ולאחר מכן נמשיך לשיחת האבחון עצמה בה נשוחח כשעה וננסה לדייק ביחד ולהעמיק את הדברים שעלו מתוך השאלון כדי שנוכל לקבל תמונה הכי רחבה לגבי ההתנהלות שלך במסע החיפוש הכל כך משמעותי הזה. השיחה תתקיים בזום או בטלפון ותארך כשעה. בסוף השיחה אתן לך תמונת מצב מפורטת לגבי החוזקות והנקודות הטובות שחשוב לשמר ועל מה בדיוק כדאי  לעבוד על מנת לקדם את עצמך לקראת החתונה. 

מחיר מוזל: 350 ש”ח 100 ש”ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים ללא ריבית

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד