נמאס לך מהלבד? מסתובבת כבר שנים בדייטים ושום דבר לא מתחבר?

ביחד נהפוך את תהליך החיפוש המורכב לפשוט, נשחרר את המחסומים המעכבים ונהפוך את המסע הזה לכיפי, ממוקד ומצליח.

לפרטים נוספים וקביעת שיחת התאמה לתכנית, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם בע"ה

מה בסך הכל את רוצה? להכיר בחור כלבבך. רגיש. מכבד. מסודר. בחור שתרגישי איתו הכי בנח בעולם. שתוכלי להיות איתו פשוט את. בחור שימשוך את ליבך. בחור שתעריכי ושתדעי בצורה הכי ברורה שיהיה לך טוב איתו. שהוא יהיה בעל טוב ואבא טוב ושתוכלו ביחד לבנות זוגיות הכי טובה שיכולה להיות. אבל בפועל את נפגשת ונפגשת והחלום נראה רחוק מתמיד. 

אני יודע. קשה להסביר את התחושות האלה במילים. מין קוקטייל של תקווה ותסכול, עייפות פחד וייאוש מעורבבים להם ביחד. את פשוט כל כך רוצה להתחתן. מה יותר צודק מזה? וזה לא שאת לא עושה כלום. את עושה ועשית כבר לא מעט – נרשמת כמעט לכל האפליקציות ואתרי ההיכרויות המובילים ואת אפילו מציצה שם מדי פעם, פנית לשדכנים וגם מזכירה בעדינות לחברים ולדודות שאת עדיין מחפשת וכשמישהו נראה לך סוף סוף אפילו קצת נורמלי, את גם נפגשת איתו ומשתדלת – ממש ממש משתדלת – לא להיות יותר מדי בררנית וביקורתית כמו שכולם אומרים לך שאת. אבל בסופו של דבר, גם אם את הולכת נגד האינטואציה המאוד חזקה שלך וממשיכה להיפגש עוד כמה פגישות כדי בכל זאת לתת את הצ’אנס שכולם אומרים לך שאת חייבת לתת – בסוף את כבר לא מסוגלת וזה נגמר. ולעיתים רחוקות זה קורה ואת פוגשת מישהו שפתאום עושה לך את זה. חמוד. מצחיק. עם ביטחון עצמי. גבר. פשוט גבר. אבל אז הוא לא בעניין… ושוב את חוזרת מאוכזבת למעגל הבלתי נגמר והמתיש הזה של עולם הדייטים. 

אבל את גם עם מודעות עצמית גבוהה, ומאמינה בעבודה פנימית אז לא וויתרת גם על הדרכות ושיעורים, והשתתפת בסדנאות ואולי אפילו חיממת את ספת הפסיכולוגית איזו תקופה – אבל בשורה התחתונה… את עדיין לבד. אלוהים אדירים! מה יהיה?!

נעים מאוד, אני ליאור דבורצקי  וכבר למעלה מעשור שאני עוזר לפנויים ופנויות לעבור את מסע החיפוש שלהם בכיף (כן, יש חיה כזאת), למצוא את הזוגיות שבאמת מתאימה להם ולהתחתן. לפני כ-12 שנה חזרתי עם אשתי ובני בכורי לארץ אחרי שליחות בבית חב”ד למטיילים בפרו, עם החלטה שאת השליחות שלנו אנחנו עושים דווקא בארץ מתוך כוונה לעזור ולהשפיע בצורה פנימית ועמוקה באחד מתחומי החיים המורכבים ביותר – בתחום הזוגי. לא הרבה זמן אחרי שנחתנו התחלתי לעבור תהליך הכשרה עמוק ואינטנסיבי בשיטת טיפול ייחודית שמבוססת על מודלים עתיקים מעולם הקבלה והחסידות, הקמתי את ‘לב לדעת – המרכז לזוגיות יהודית’ ומאז אני מאמן, מדריך ומלווה בחורים ובחורות לחופה וקידושין בנוסף לפעילויות נוספות של המרכז. 

באותה תקופה, כשרק התחלנו את הפעילות, תהליכי אימון אישי והדרכה למציאת זוגיות לא היו כל כך במודעות ורוב הבחורות העדיפו להשקיע את מלאי האנרגיות המוגבל שלהן ברדיפה אחרי ‘הצעות’ ו’דייטים’ מתוך איזו תקווה שאולי הפעם זה יהיה זה. היום זה ברוך ה’ כבר שונה ויותר ויותר בחורות מודעות לכך שהיכולת לצלוח את שלב החיפוש המייגע הזה, למצוא זוגיות טובה ולהתחתן – היא לא דבר פשוט ואכן רבות פונות לתהליכי אימון והדרכה, כדי להגיע אל היעד בצורה הרבה יותר חלקה ומהירה. הן כבר מבינות שזה לא משהו טכני וחיצוני שבולם אותן ולא מאפשר להן להתחתן – אלא משהו שמתחיל מבפנים. השתחררו ברוך ה’ מהמחשבה הזאת שזה עדיין לא קרה בגלל ש’אין הצעות’ או ש’עוד לא הגיע האחד’ וכבר די ברור להן שלמצוא זוגיות זה לא כמו למצוא רכב או דירה – מדובר על תהליך מאוד עדין ומורכב מבחינה נפשית והן גם מוכנות להשקיע בו – זמן, כסף ואנרגיה – כדי לחולל הצלחה זוגית ולהתחתן בע”ה. אם כדי להצליח בפסיכומטרי הן השקיעו כל כך הרבה, על הדבר שהכי חשוב להן בחיים – זוגיות – לא ישקיעו? ברור שכן! 

אז כשמישהי שבאמת רוצה להצליח בתהליך מתחילה לחפש לעצמה את הפיתרון הכי מדוייק עבורה – כזה שבסופו של דבר יוביל אותה לחופה בע”ה, היא נתקלת במרחב עצום של שיטות אימון וטיפול שונות ומשונות, מאות מאמנים ומטפלים, רבנים ופסיכולוגים וכולם מבטיחים לה וגם מאמינים בכנות הכי גדולה, שהם אלה שיוכלו לעזור לה להגיע לממש את היעד. אז איך באמת תדעי במה לבחור? מה יוביל אותך תכל’ס לחתונה?

כדי לעשות קצת סדר בדברים, צריך קודם כל להכיר ולהבין באופן כללי איך הנפש פועלת, כיצד נוצרת חסימה ומה צריך לעשות על מנת לשחרר אותה ולממש את היעד עליו אנחנו רוצים לעבוד. 

הנפש היא כמו גוף שמורכב באופן כללי משלושה חלקים – ראש, לב ורגליים. מי שאומר לרגליים לאן ללכת – האם ללכת קדימה או לברוח אחורה הוא הלב. כשהלב מרגיש משיכה לדבר מסויים, הוא באופן טבעי רוצה להתקרב אליו ולהשיג אותו וכשהוא מרגיש פחד או דחייה, מתעורר לו רצון טבעי לברוח ולהתרחק ממנו. הלב הוא בעצם המוטיבציה החיובית או השלילית שמשפיעה באופן ישיר על עולם המעשה שלנו. אבל, מי שאחראי על מה הלב מרגיש זו המודעות השכלית שלנו – הראש. המודעות היא זאת שמגדירה בתוכי מה טוב לי ומה לא טוב לי ובהתאם לאותה הגדרה פנימית, הלב יתעורר או לחילופין – לא. אם למשל, ישנה בתוכי מחשבה פנימית שאומרת – “אין לי כח להיות פה. נמאס לי. איזה סיוט” – בצורה אוטומטית הקולות הפנימיים האלה יהפכו לרגש ויכבו בתוכי כל מוטיבציה ורצון לנוע במסע הזה, מה שיוביל אותי לתקיעות ולחוסר יוזמה מעשית או לפחות לעשייה כפוייה וחסרת חיות. 

ולכן, כשאנחנו רוצים לייצר שינוי פרקטי ולהגיע לתכל’ס, עלינו קודם כל לעבור תהליך של בירור קוגניטיבי. שינוי ותיקון של המודעות הפנימית – לברר את הראש שמנהיג את עולם הרגש והמעשה שלנו, לחשוף את אותן אמונות, פרשנויות ודיעות טועות שלנו לגבי עצמינו, לגבי בן הזוג שלנו, לגבי זוגיות בכלל, לגבי תהליך החיפוש וכו’ וכו’… ולתקן אותן. ברגע שנחשוף את הטעות החשיבתית שנמצאת בתוכינו, נוכל לתקן ולאזן אותה ואז ברגע שהראש ישתנה, גם הרגש וההנהגה המעשית ישתנו ביחד איתו. 

אבל, כאן אנחנו מגיעים לאחת המגבלות היותר קשות שנמצאות כמעט בכל תהליכי השינוי. מתי שינוי התודעה השכלית שלנו באמת יכול להשפיע ולייצר שינוי רגשי אמיתי וכתוצאה מזה גם שינוי פרקטי מעשי? רק כאשר המודעות ה’חדשה’ והמתוקנת חודרת להזדהות הפנימית שלנו והופכת להיות חלק מאיתנו. לא מספיק להבין בשכל שתהליך החיפוש יכול וגם צריך להיות כיפי ומלא התלהבות כדי שהוא יהפוך להיות כזה, אלא התובנה הזאת צריכה לחדור לתודעה הפנימית שלי עד שאני נהיה ממש כמו אדם חדש ורק אז זה גם יגיע לעולם המעשי והפרקטי. 

הבעיה הגדולה בתהליכי העבודה השונים היא שכולם עובדים על הרובד של העיבוד והשינוי התודעתי-שכלי וזה לא מצליח לרדת לעולם המעשה. תוך כדי התהליך באמת מתחילות ליפול תובנות חדשות ומתוקנות יותר, מתקבלת בהירות גדולה יותר לגבי הזהות העצמית שלי והיחסים השונים שלי עם ההורים, החברים, בני הזוג וכו’ – הרגש משתנה בהתאם והרבה פעמים גם רואים שינוי של ממש בעולם המעשה, אבל… מה שקורה בדרך כלל זה שכשמסתיים לו הקורס או הסדנא או התהליך האימוני ואנחנו חוזרים למציאות היומיומית והשגרתית שלנו – בלי לשים לב לאט לאט חוזרת להשתלט עלינו המודעות הטבעית והישנה שלנו. אותה מודעות ‘טועה’ שמחזירה את העולם הרגשי וממילא גם המעשי שלנו חזרה לקדמותו. 

אם תסתכלי בכל האפשרויות של תהליכי העבודה השונים שעומדות בפניך – אימון או טיפול אישי, קורסים (חיים או מוקלטים), סדנאות, שיעורים והדרכות וכן הלאה, תראי שרובן ככולן עובדות על הרובד של בירור ותיקון התודעה, כאשר כל פורמט עבודה עושה זאת בדרך אחרת ובעומקים שונים. אבל המשותף לכל התהליכים האלה, הוא שבסופו של דבר כשאת יורדת ל’שטח’ ומתחילה להתמודד עם המציאות הרגשית והפרקטית הלא פשוטה של עולם הדייטים והזוגיות – את לבד! 

סיימת את התהליך, יצאת מ’תנאי המעבדה’ של הקליניקה וירדת למציאות – ושם פתאום בלי לשים לב את חוזרת לדפוסים הישנים והכושלים שלך. וזה ממש לא אשמתך – יש משהו מאוד חזק ועוצמתי במציאות שכשאנחנו מתייצבים מולה, מאוד קשה ליישם את מה שהבנו וחשפנו בתהליכי העבודה התודעתיים שעברנו. זה נכון בכל תחומים החיים, אבל זה נכון במיוחד כשמדובר בתחום שהמקום הרגשי תופס בו מקום כל כך משמעותי כמו זוגיות. 

ואת נקודת ה’כשל’ המובנית הזאת ביקשנו לפתור בתכנית האימון, ההדרכה והליווי שלנו  ‘פשוט להתחתן’. חיפשנו את הדרך האידיאלית שתאפשר לנו להוביל אותך עד הסוף. פשוט להתחתן. לא רק לעבור תהליך של שינוי תודעתי – גם זה כמובן, שהרי בלי זה אי אפשר – אבל בעיקר לקחת אותך יד ביד ולהיות איתך בצורה צמודה, אישית ויומיומית ב’שטח’. 

מתוך הבנה עמוקה של מבנה הנפש כפי שהיא נלמדת בתורת הקבלה והחסידות ומתוך ניסיון של אלפי שעות בעבודה אימונית עם מאות בחורים ובחורות, פיתחנו תכנית שמצד אחד תאפשר לך לעבור בירור עמוק ויסודי של דפוסי החשיבה שלך ותעזור לך לבנות תכנית מסודרת, ממוקדת ופרקטית של התנהלות מעשית שמתאימה לך באופן ספציפי – ממש כמו שאנחנו עושים בתהליכי אימון אישי, לעבור תהליך הפנמה תודעתי כדי להתחבר מבחינה רגשית למקום החדש שיתברר לך, והכי חשוב – לקבל ליווי אישי וצמוד בהתמודדויות השוטפות שמתעוררות במסע החיפוש שלך, כדי שביחד נתגבר על כל המחסומים שבדרך – גם הפרקטיים וגם המנטליים – ושפשוט תתחתני! 

אני רוצה להזמין אותך לעשות משהו חדשני שעדיין לא ניסית:

בואי נשים את הדברים על השולחן. אם זה לא קרה עד היום, משהו בך ובהתנהלות שלך צריך להשתנות. אני יודע שאת יודעת את זה, ואני גם יודע שאין לך כח ליותר מדי חפירות בנפש – ולמרות שזה בהחלט חשוב לעשות עבודה פנימית – בתכנית הזאת אנחנו שמים דגש על התכל’ס. 

בנינו תכנית מאוד ממוקדת ועניינית, שמצד אחד מאפשרת לנו לעשות סדר פנימי ותודעתי לגבי הערך והביטחון העצמי שלך, מה את בעצם מחפשת בבן הזוג שלך, איפה כדאי לי לחפש אותו וכמה זמן ואנרגיה נכון לך להשקיע בחיפוש בהתאם לסגנון החיים הנוכחי שלך, ומצד שני, נותנת לך מענה הכי מעשי ופרקטי בהתנהלות היומיומית של מסע החיפוש הזה. 

במילים אחרות, במשך 8 שבועות אנחנו בונים ביחד תכנית עבודה מסודרת ושיטתית שמתאימה לך באופן ספציפי ואז כשהכל מוכן, אנחנו יוצאים למסע הזה ביחד כשאני מלווה אותך באופן אישי וצמוד ופשוט לא עוזב אותך עד החתונה.

אז איך תמצאי את עצמך אחרי 8 שבועות?

מה בתכנית?

8 שבועות של הדרכות אינטרנטיות קצרות וממוקדות, בקצב שלך ובלי לצאת מהבית ובניית תכנית עבודה אישית באמצעות חוברת אימון שיטתית ומסודרת

8 קטעי אודיו של מדיטציה יהודית לניווט רגשי והטמעת המודעות המתוקנת שמחוללת הצלחה

ליווי אישי וצמוד באמצעות הווטסאפ ללא הגבלה - פשוט עד לחופה

איך זה עובד?

במהלך התכנית ייפתח לך בכל שבוע מודול בנושא מסויים לצפייה בוידאו, משימות ותרגילים. בנינו את ההדרכות כך שכל מודול מחולק להדרכות קצרות בנות כ- 10-15 דקות, כדי שתוכלו לממש את התכנית תוך כדי שגרת היומיום העמוסה.  
את המשימות והתרגילים את שולחת לליאור דבורצקי והוא עובר עליהם, נותן לך משוב, את מתקנת ומדייקת וחוזר חלילה עד שבסופו של דבר תהיה לך תכנית עבודה מסודרת ומעשית.  
מיד עם תחילת התכנית ייפתח לכם ערוץ פתוח עם ליאור דבורצקי, שילווה אתכם באופן אישי וצמוד באמצעות הווטסאפ ויעזור לכם בהתמודדויות, בדילמות ובהתלבטויות במהלך החיפוש, הפגישות ונקודות קבלת ההחלטה

על מה עובדים תכל'ס?

שבוע א'

בונים את הערך העצמי

היכולת להתחבר לא ממקום של אינטרסים, אלא מתוך חיבור עצמי, אמיתי ועמוק תלויה ביכולת שלי לשים את עצמי בצד ולראות את הבן זוג שלי. כל עוד אני עסוקה בעצמי, לא באמת אוכל ‘לראות’ את בן הזוג שלי.
 
אבל כדי שאוכל לשים את עצמי בצד ולהיות מרוכזת באמת במי שעומד מולי – אני חייבת להיות מאוד שלימה בתוך עצמי.
 
אדם שלא מאמין בעצמו ובכוחות שניתנו לו, שמרגיש חוסר ערך עצמי וחוסר ביטחון – יהיה לו מאוד קשה ליצור חיבור זוגי. הוא יהיה יותר מדי עסוק בלשמור על עצמו או להגן על התדמית החיצונית שלו.
 
ולכן, לפני שאנחנו בכלל מתחילים ‘לחשוב’ על זוגיות, אנחנו חייבים לבנות את עצמינו. להגיע לאותו ערך עצמי שאינו תלוי בדבר.
 
בשבוע זה נפתח ונעצים את חווית ה’אני’ שיאפשר לנו להיפתח אח”כ למקום הזוגי בנפש

שבוע ב'

פותחים את המקום הזוגי בנפש

אחרי שבנינו את עצמינו והתחברנו למקום היותר שלם שלנו, עכשיו אפשר להיפתח לזוגיות. הרבה חושבות שזה שכמעט כל פגישה נגמרת באכזבה וחוסר מציאת חן זה כי זה לא שייך, אבל האמת היא שהרבה מהמקום שלא מרגיש חיבור, קשור לעובדה שהמקום הזוגי שלי בנפש לא מפותח מספיק. 
 
בשבוע זה נבנה את הכלים שיאפשרו לנו לצאת מתחושת הזרות והריחוק הראשונית וניתן מקום לתחושות הנעימות של תחושת השייכות והחיבור להופיע. 

שבוע ג'

מתקנים את הציור

כל אחת, אם במודע או שלא במודע, סוחבת איתה ציור של ‘איך הוא צריך להיות’. על הציור הזה אנחנו חולמות, עם הציור הזה אנחנו ניגשות לשדכניות ומגדירות להן מה לחפש עבורינו, עם הציור הזה אנחנו בוחרות אם להפגש או לא, ולציור הזה אנחנו משוות את הבחור איתו נפגשנו כדי לבחון אם ‘זה זה’ או ‘לא זה’.
 
אם הציור שאותו אני סוחבת הוא ציור נכון, אז ברוך ה’. אבל מה יקרה אם הציור מסיבה כזאת או אחרת מוטעה? אם הציור שלי הוא בכלל לא מה שהשם קבע לי ארבעים יום לפני יציאת הולד? אז השדכנית מחפשת לי מישהו שהוא לא שלי בכלל, ואני אומרת ‘לא’ לבחורים שדווקא יכולים להתאים, ואני מחליטה לא להיפגש עם מישהו שהוא דווקא ממש יכול להתאים לי, ואני מתלהבת מבחורים שלא שייכים אלי ופוסלת על בחורים שיכולים להיות בני זוג נהדרים.
 
בקיצור, ציור טועה הוא אחד החסימות הגדולות ביותר בתהליך החיפוש. 
 
בשבוע זה של התכנית נדייק מה באמת אנחנו רוצות וכך נוכל ליצור קשר וחיבור בלי להתפשר על הדברים שחשובים לי

שבוע ד'

איך להגיע לפגישות רלוונטיות

אחד הקשיים הגדולים בתהליך הוא להצליח להיפגש עם בני זוג פוטנציאליים שמתאימים לי. 
בעולם השטוח, הרדוד ומשופע האפשרויות של אתרים ואפליקציות, קשה מאוד לאתר את אותו אחד שיכול להיות בעלי. 
 
הבעל שם טוב חידש שכל מה שקורה לנו בחיים – תלוי בעצם בנו. בחוויה הרגשית שלנו ובמעשים שלנו. הקב”ה מנהל את כל מה שקורה לי בחיים בהתאם ל’תדר’ שבו אני נמצאת. 
 
ההכרה הזאת מאפשרת לנו להתחיל לקבל שליטה על מה שקורה לנו בחיים – ולמשוך את מה שחשוב לנו באמת. 
 
בשבוע הזה ניכנס ל’תדר’ שימשוך בע”ה את הזיווג האמיתי שלנו ונבנה תכנית מסודרת שתשמש ככלי ל’אור’ החדש שיבוא.

שבוע ה'

לפתח את המקום הבוחר שבי

לבחור צריך לדעת. בתהליך החיפוש אנחנו נמצאים כל הזמן בתהליך של בחירה – לאיזה אתר להיכנס, למי מהבחורים לפנות, האם לענות לפניה של הבחור או לא, האם להגיד ‘כן’ להצעה מהשדכנית או לא, האם לדבר בטלפון, האם להמשיך לפגישה, האם להמשיך להיפגש וכו’ וכו’…
 
לדעת לבחור ולקבל החלטה נכונה, היא אחת היכולות הכי חשובות שהאדם יכול לרכוש לעצמו.
 
בשבוע הזה נפתח ונעצים את המקום הבוחר שלנו ונלמד איך מגיעים למקום שממנו כל החלטה שלי תהיה החלטה מוצלחת בלי לפספס ולטעות! 

שבוע ו'

מתחילים להכיר

אין ספק שההחלטה עם מי להתחתן היא ההחלטה הכי גורלית שיש לנו בחיים. אין כאן דרך חזרה. ולכן ההחלטה הזאת היא גם מאוד מפחידה. 
 
בגלל שזה מאוד מפחיד אנחנו משתמשים במנגנון ההגנה הכי טוב ופשוט ‘חותכים’ – כי זה לא שייך, כי אין מציאת חן וכו’. אנחנו לא רוצים להיכנס לזוגיות עם מישהו שלא מתאים לנו, ואנחנו גם לא רוצים לבזבז את הזמן עם מישהו שלא מתאים לנו. ובצדק!
 
הבעיה היא… שבינתיים אנחנו נשארים לבד. 
 
הפיתרון האמיתי לפחד הצודק הזה – זה להכיר. להיכנס לקשר שבאופן כזה שמאפשר לנו לחשוף את הרבדים היותר עמוקים של הבחור איתו אני נפגשת וככה לדעת באמת ‘עם מי יש לי עסק’. ההיכרות הרחבה והעמוקה הזאת מאפשרת לי גם לקבל החלטה נכונה וגם מעלה מאוד את האפשרות של התחברות רגשית. דבר שהרבה פעמים לוקח לו זמן לקרות. 
 
בשבוע הזה נלמד טכניקות להכיר מאוד מהר – ובמדוייק –  את מי שעומד מולי כדי לא לבזבז זמן עם בחורים לא מתאימים, נפתח מיומנויות תקשורתיות שיאפשרו לנו להכיר בצורה שלימה את הבחור איתו אנחנו נפגשים ונכיר את השיטה שמאפשרת לנו לעזור לו להביא את ה’אני’ האמיתי שלי ושלו ולקלף את כל המסיכות והמגננות הטבעיות שאיתם אנחנו באים באופן טבעי לפגישות

שבוע ז'

מתחילים להרגיש

בלי משיכת לב ותחושה של חיבור ושייכות רגשית יהיה לנו מאוד קשה להמשיך קדימה ולהגיד את ה’כן’. 
 
רגש הלב חייב להתפתח במהלך הקשר ובלעדיו אי אפשר להתקדם לחתונה, אבל הרבה פעמים מכל מיני סיבות הרגש חסום והאהבה לא מופיעה. 
 
בשבוע זה נבין את המנגנון הנפשי שמוליד רגש של אהבה ונשחרר את כל המחסומים שלא מאפשרים לנו לחוש אותה. 

שבוע ח'

איך לנהל בצורה נכונה את סיום הקשרים

גם אחרי שהיכרנו, והתחברנו ואפילו התאהבנו… הרבה פעמים ב’זמן האמת’ קופצות לנו מחשבות של ספיקות שמקררות אותנו. הרי באמת זיווג זה עניין נשמתי ואין לנו כח לדעת בוודאות הכי גדולה האם זה אכן ה’זיווג משמים’. 
 
ולכן, אחרי שעשינו את התהליך בצורה נכונה, צריך להתחבר בנפש למקום של הביטחון. להצליח להתגבר על הספקות והפחדים שמתעוררים בדרך. 
 
לעיתים ספקות מתעוררות אצל הצד השני ועלינו לדעת איך להגיב נכון ולהתמודד עם הספקות שלו.
 
בשבוע הזה נלמד מהו המקום בנפש שממנו שואבים את הכוחות להתגבר על הקולות שמקררים ורוצים להכשיל אותנו. מהי הטכניקה שמנצחת בצורה מוחלטת את הפחדים ומאפשרת לנו לצעוד בביטחה ובשמחה לעבר החופה עם ה’אחד’ שלי.

בוגרות התכנית מספרות

שולמית שרעבי

אז מה ההשקעה שלך כדי לצאת מה'לבד' ולמצוא את ה'חצי השני של נשמתך'?

ראשית את צריכה לקחת בחשבון בערך שעתיים שבועיות עבור צפייה או האזנה להדרכות ועבודה על התרגילים.

מחיר התכנית הוא 3000 ש”ח כולל מע”מ וניתן לחלק את התשלום ל-12 תשלומים ללא ריבית, כך שזה יוצא 250 ש”ח בחודש למשך שנה.

רגע, זה עוד לא הכל!

כדי לתת לך את המסגרת הכי שלימה ואת הכלים הכי רחבים שיאפשרו לך באמת לצאת ממעגל החיפוש הזה פעם אחת ולתמיד – החלטתי להעניק לך מס’ קורסים מאוד יסודיים ומשמעותיים שיעזרו לך לא רק במציאת הזיווג אלא גם אח”כ בחיי הנישואין עצמם. כמו שכבר הזכרנו, היה חשוב לנו לשמור על תכנית ממוקדת ותכליתית כשהמטרה שלה היא להוביל אותך לחתונה בדרך הכי קצרה שיכולה להיות, אבל אין ספק שכמה שיותר נתחבר למודעות הנכונה ונרכוש לעצמינו את המיומנויות הרגשיות, התקשורתיות והזוגיות הנכונות, נוכל להבטיח לעצמינו הצלחה זוגית בע”ה. 

בונוס מס' 1: התעוררות - חידוש ההתלהבות והביטחון בדייטים

בקורס אינטרנטי חשוב ויסודי זה, נלמד כיצד לנווט את העולם הרגשי שלנו כדי לצאת מתחושות התסכול, העייפות והלחץ שעלולים ללוות אותנו במהלך מסע החיפוש אחר החצי השני של נשמותינו ולהמיר אותן ברגשות של שמחה, התלהבות וביטחון שזה הולך לקרות, אפילו אם אנחנו כבר הרבה זמן במסע. 

שווי הבונוס: 200 ש”ח. לפרטים נוספים על הקורס ולרכישתו בנפרד לחצי כאן 

בונוס מס' 2: לחשב מסלול מחדש

בקורס זה נוודא שהציור שיושב לנו בראש לגבי עם מי אני רוצה להתחתן הוא ריאלי ומציאותי. ציור מוטעה הוא אחת החסימות הגדולות ביותר שלא מאפשר לנו למצוא את החצי השני של נשמתנו ותיקון הציור הוא אחד הדברים היסודיים והחשובים ביותר שעלינו לעשות על מנת להתקדם לעבר החתונה

שווי הבונוס: 400 ש”ח. 

בונוס מס' 3: התרוממות - איך לבנות ולפתח ערך עצמי גבוה

בקורס זה נכיר את 4 השלבים בתהליך הצמיחה והגדילה של האדם שבסופם האדם מגיע לשלימות פנימית שמאפשרת לו לנהל זוגיות טובה, מצליחה ומאושרת. נלמד כיצד לנתח את הדרגה ההתפתחותית בה אנחנו נמצאים, נתבונן בהשפעה ההורית שקיבלנו בילדות ונבחן את החוסרים או את המסרים השגויים שקיבלנו ולא אפשרו לנו להגיע לזהות עצמית נכונה ובריאה. נבנה תכנית מסודרת לתיקון המסרים הטועים ולמילוי ההשפעות החסרות, מה שיאפשר לנו להגיע לזהות עצמית נכונה ומתוקנת וכך לבנות את הבסיס לזוגיות מוצלחת ולמצוא את הזיווג שלנו תוך זמן קצר בע”ה

שווי הבונוס: 400 ש”ח. לפרטים נוספים על הקורס ולרכישתו בנפרד לחצי כאן 

בונוס מס' 4: סוד הקליק - איך לא לפספס שידוך טוב

פגישות השידוכים או ‘הדייטים’ הם הדרך שלנו להכיר, לפתח מערכת יחסים ולקבל החלטה אם הולכים על זה או לא. בקורס זה נלמד כיצד לבנות או לשמר את המקום הכיפי והנינוח שלנו, נפתח מיומנויות תקשורת והקשבה עמוקות המבוססות על טכניקות טיפוליות מעולם ה-CBT היהודי ונרכוש כלים ומודלים שיאפשרו לנו להכיר את הבחור איתו אנחנו נפגשות בצורה רחבה ועמוקה, על מנת שנוכל להפיק את המקסימום מתהליך ההיכרות, לפתח משיכה רגשית ושנוכל לקבל החלטה נכונה ולא לפספס.

שווי הבונוס: 800 ש”ח. לפרטים נוספים על הקורס ולרכישתו בנפרד לחצי כאן 

 

בונוס מס' 5: התדר הזוגי - לגעת בנקודה שמחברת

אחד האתגרים הכי גדולים של הדור שלנו זה לתקן את הציור הזוגי הטועה שנחקק לנו בראש מזוגיות לא מי יודע מה של ההורים שלנו, מסרטים הוליוודיים מתקתקים, ובכלל מהתרבות המערבית ה’מודרנית’ בה אנו חיים. בלי לשים לב הציור הזוגי שיושב לנו בראש מנהל אותנו ובונה לנו רצונות זרים ולא מציאותיים ולכן אחד התהליכים הכי חשובים שעלינו לעבור זה להחליף את הציור הזוגי הטועה בציור זוגי מתוקן. לייצר לעצמינו תמונה אידיאלית של איך זוגיות מושלמת אמורה להיראות. והציור הזה שיוטמע לי בראש יחליף את הציור הטועה וישחרר אותנו מכל התקיעויות והפחדים, הטעויות והמחסומים.

שווי הבונוס: 300 ש”ח. לפרטים נוספים על הקורס ולרכישתו בנפרד לחצי כאן 

 

בונוס מס' 6: איך להתחיל לקבל הצעות רלוונטיות

אחד האתגרים הגדולים שלנו בצד הפרקטי של תהליך החיפוש הוא למצוא מישהו ששווה להיפגש איתו. דווקא היום כשישנה נגישות מאוד גדולה ישנה תחושה שמרוב עצים לא רואים את היער והרבה מאוד בנות מוצאות את עצמן ללא פגישות. בקורס זה נלמד איך לפעול באופן מעשי כדי להגיע לפגישות רלוונטיות מתוך אמונה שהקב”ה הוא זה שבעצם מזווג זיווגים. 

 שווי הבונוס: 200 ש”ח
 
 

סך כל הבונוסים - 2100 ש"ח

עוד משהו לא ברור? אולי תמצאי את זה כאן

התכנית מבוססת על שיטת ה-CBT היהודי כפי שהיא נלמדת בדרכו הייחודית של הרב יצחק ערד. זו גישה מאוד פנימית ועמוקה שמאפשרת לגעת בשורשים העמוקים ביותר של הנפש. זה תמיד נכון לעבוד עבודה שורשית ולא רק עבודה שמטפלת בסימפטומים – אבל כשמדובר בזוגיות זה חיוני במיוחד. השורש של החיבור הזוגי הוא בעצם הנפש – זו תכלית הקיום (לא סתם הטבע כולו בנוי מזכר ונקבה) – ולכן החסימות הזוגיות נמצאות ברבדים מאוד עמוקים שבלי כלים מתאימים מאוד קשה להגיע לשם. חשוב לנו לא רק לעזור להתחתן אלא להיכנס למערכת הזוגית בצורה נכונה ומתוקנת כך שהזוגיות תהיה טובה, מאושרת ונצחית. 

כמובן. הסיפור הוא פשוט. כמה שהאדם פחות מחובר לעצמו, כמה שהוא פחות מחובר לציור הזוגי המתוקן, כמה שיש לו יותר פחדים מלהיכנס לקשר זוגי – ככה יהיה לו יותר קשה למצוא זיווג. ולכן, גרושים שחוו זוגיות לא טובה באופן טבעי הפחד להיכנס לקשר נוסף הוא יותר חזק – הם הרי חוו כבר זוגיות לא טובה ולא רוצים ‘ליפול’ פעם נוספת. אז למרות שהפחד מאוד צודק – כי הוא הרי מגן עלינו מ’נפילה’ נוספת – בלי לשים לב הוא גם מהווה חסימה מאוד רצינית כי המענה העיקרי לפחד זה ‘שב ואל תעשה’. הפחד בולם אותנו. ולכן, צריך מישהו שילך איתנו יד ביד ויעזור לנו להתגבר על הפחדים ולקבל את ההחלטות הנכונות. זה נכון לגרושים וזה נכון גם לרווקים שחוו זוגיות הורית לא נכונה. 

אחת התופעות היותר חוסמות, זה שהאדם לא אוהב לקבל עזרה. זה הרבה פעמים מופיע גם בקושי לבקש מחברים או קרובי משפחה סיוע ב’איתור’ של בני זוג פוטנציאליים. למה זה כך? כי כשאני מבקש עזרה זה כאילו אומר עלי שמשהו בי לא בסדר. הרבה יותר קל להפנות את ה’אשמה’ כלפי חוץ – השדכנים לא עושים את העבודה, אתרי היכרויות לא רציניים, כל הבחורים הטובים כבר נתפסו, וכו’ וכו’… ולכן המקום הזה שעוצר ואומר ‘רגע, אולי משהו בי לא מספיק מדוייק? אולי אני עושה משהו לא נכון? אולי אני רוצה משהו לא נכון?’ – המקום הזה הוא מאוד לא פשוט. צריך הרבה בגרות כדי להתייצב מול עצמי ולהגיד לעצמי – כן אני זקוק לסיוע. באמת לא כל אחד יכול לעשות את זה. כלומר, ודאי שכל אחד יכול לעשות את זה אבל לא כולם מספיק בשלים עבור זה. מי שכן מצליח לעשות את זה – מרוויח בענק! הוא אולי ‘יורד’ קצת בחוויה (נעזר במישהו אחר) אבל זו ירידה לצורך עלייה. לצורך חתונה! מה שברור הוא, שאם אני אמשיך באותה דרך בה הלכתי עד היום, התוצאות תהינה בדיוק אותו דבר

בואו נעשה את זה פשוט ונתחיל לצעוד יחד לעבר החופה!

לפרטים נוספים ולתיאום שיחת התאמה לתכנית מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם בע"ה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד