תכנית אימון אישית למציאת הזיווג בשיטת CBT יהודי

לפרטים נוספים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם בע"ה

ביחד נהפוך את תהליך החיפוש המורכב לפשוט, נשחרר את המחסומים המעכבים, נבנה מיומנות זוגית פנימית ומעשית ונהפוך את המסע הזה לכיפי, ממוקד ומצליח. כי תכל’ס – זה פשוט להתחתן.

מה בתכנית?

8 שבועות של הדרכות אינטרנטיות קצרות וממוקדות, בקצב שלך ובלי לצאת מהבית

8 מפגשי אימון אישי 1:1 אחד על אחד באמצעות הזום עם מאמן או מאמנת אישית

ליווי אישי וצמוד באמצעות הווטסאפ ללא הגבלה - פשוט עד לחופה

איך זה עובד?

במהלך התכנית ייפתח לך בכל שבוע מודול בנושא מסויים לצפייה בוידאו, משימות ותרגילים.
בנינו את ההדרכות כך שכל מודול מחולק להדרכות קצרות בנות כ- 10-15 דקות, כדי שתוכלו לממש את התכנית תוך כדי שגרת היומיום העמוסה.  
במקביל לתהליך הלמידה העצמי, תיפגשו בכל שבוע עם המאמן או המאמנת האישית שלכם לפגישת וידאו של כשעה בזום, שבה נחשוף את התפיסות השגויות ועיוותי החשיבה שחוסמים אותו בתהליך, נתקן אותן ונבנה תכנית מסודרת למימוש והגשמה.  
מיד עם תחילת התכנית ייפתח לכם ערוץ פתוח עם ליאור דבורצקי, שילווה אתכם באופן אישי וצמוד באמצעות הווטסאפ ויעזור לכם בהתמודדויות, בדילמות ובהתלבטויות במהלך החיפוש, הפגישות ונקודות קבלת ההחלטה

על מה עובדים בתכנית?

שבוע א'

בונים את הערך העצמי

היכולת להתחבר לא ממקום של אינטרסים, אלא מתוך חיבור עצמי, אמיתי ועמוק תלויה ביכולת שלי לשים את עצמי בצד ולראות את הבן זוג שלי. כל עוד אני עסוקה בעצמי, לא באמת אוכל ‘לראות’ את בן הזוג שלי.
 
אבל כדי שאוכל לשים את עצמי בצד ולהיות מרוכזת באמת במי שעומד מולי – אני חייבת להיות מאוד שלימה בתוך עצמי.
 
אדם שלא מאמין בעצמו ובכוחות שניתנו לו, שמרגיש חוסר ערך עצמי וחוסר ביטחון – יהיה לו מאוד קשה ליצור חיבור זוגי. הוא יהיה יותר מדי עסוק בלשמור על עצמו או להגן על התדמית החיצונית שלו.
 
ולכן, לפני שאנחנו בכלל מתחילים ‘לחשוב’ על זוגיות, אנחנו חייבים לבנות את עצמינו. להגיע לאותו ערך עצמי שאינו תלוי בדבר.
 
בשבוע זה נפתח ונעצים את חווית ה’אני’ שיאפשר לנו להיפתח אח”כ למקום הזוגי בנפש

שבוע ב'

פותחים את המקום הזוגי בנפש

אחרי שבנינו את עצמינו והתחברנו למקום היותר שלם שלנו, עכשיו אפשר להיפתח לזוגיות. הרבה חושבות שזה שכמעט כל פגישה נגמרת באכזבה וחוסר מציאת חן זה כי זה לא שייך, אבל האמת היא שהרבה מהמקום שלא מרגיש חיבור, קשור לעובדה שהמקום הזוגי שלי בנפש לא מפותח מספיק. 
 
בשבוע זה נבנה את הכלים שיאפשרו לנו לצאת מתחושת הזרות והריחוק הראשונית וניתן מקום לתחושות הנעימות של תחושת השייכות והחיבור להופיע. 

שבוע ג'

מתקנים את הציור

כל אחת, אם במודע או שלא במודע, סוחבת איתה ציור של ‘איך הוא צריך להיות’. על הציור הזה אנחנו חולמות, עם הציור הזה אנחנו ניגשות לשדכניות ומגדירות להן מה לחפש עבורינו, עם הציור הזה אנחנו בוחרות אם להפגש או לא, ולציור הזה אנחנו משוות את הבחור איתו נפגשנו כדי לבחון אם ‘זה זה’ או ‘לא זה’.
 
אם הציור שאותו אני סוחבת הוא ציור נכון, אז ברוך ה’. אבל מה יקרה אם הציור מסיבה כזאת או אחרת מוטעה? אם הציור שלי הוא בכלל לא מה שהשם קבע לי ארבעים יום לפני יציאת הולד? אז השדכנית מחפשת לי מישהו שהוא לא שלי בכלל, ואני אומרת ‘לא’ לבחורים שדווקא יכולים להתאים, ואני מחליטה לא להיפגש עם מישהו שהוא דווקא ממש יכול להתאים לי, ואני מתלהבת מבחורים שלא שייכים אלי ופוסלת על בחורים שיכולים להיות בני זוג נהדרים.
 
בקיצור, ציור טועה הוא אחד החסימות הגדולות ביותר בתהליך החיפוש. 
 
בשבוע זה של התכנית נדייק מה באמת אנחנו רוצות וכך נוכל ליצור קשר וחיבור בלי להתפשר על הדברים שחשובים לי

שבוע ד'

איך להגיע לפגישות רלוונטיות

אחד הקשיים הגדולים בתהליך הוא להצליח להיפגש עם בני זוג פוטנציאליים שמתאימים לי. 
בעולם השטוח, הרדוד ומשופע האפשרויות של אתרים ואפליקציות, קשה מאוד לאתר את אותו אחד שיכול להיות בעלי. 
 
הבעל שם טוב חידש שכל מה שקורה לנו בחיים – תלוי בעצם בנו. בחוויה הרגשית שלנו ובמעשים שלנו. הקב”ה מנהל את כל מה שקורה לי בחיים בהתאם ל’תדר’ שבו אני נמצאת. 
 
ההכרה הזאת מאפשרת לנו להתחיל לקבל שליטה על מה שקורה לנו בחיים – ולמשוך את מה שחשוב לנו באמת. 
 
בשבוע הזה ניכנס ל’תדר’ שימשוך בע”ה את הזיווג האמיתי שלנו ונבנה תכנית מסודרת שתשמש ככלי ל’אור’ החדש שיבוא.

שבוע ה'

לפתח את המקום הבוחר שבי

לבחור צריך לדעת. בתהליך החיפוש אנחנו נמצאים כל הזמן בתהליך של בחירה – לאיזה אתר להיכנס, למי מהבחורים לפנות, האם לענות לפניה של הבחור או לא, האם להגיד ‘כן’ להצעה מהשדכנית או לא, האם לדבר בטלפון, האם להמשיך לפגישה, האם להמשיך להיפגש וכו’ וכו’…
 
לדעת לבחור ולקבל החלטה נכונה, היא אחת היכולות הכי חשובות שהאדם יכול לרכוש לעצמו.
 
בשבוע הזה נפתח ונעצים את המקום הבוחר שלנו ונלמד איך מגיעים למקום שממנו כל החלטה שלי תהיה החלטה מוצלחת בלי לפספס ולטעות! 

שבוע ו'

מתחילים להכיר

אין ספק שההחלטה עם מי להתחתן היא ההחלטה הכי גורלית שיש לנו בחיים. אין כאן דרך חזרה. ולכן ההחלטה הזאת היא גם מאוד מפחידה. 
 
בגלל שזה מאוד מפחיד אנחנו משתמשים במנגנון ההגנה הכי טוב ופשוט ‘חותכים’ – כי זה לא שייך, כי אין מציאת חן וכו’. אנחנו לא רוצים להיכנס לזוגיות עם מישהו שלא מתאים לנו, ואנחנו גם לא רוצים לבזבז את הזמן עם מישהו שלא מתאים לנו. ובצדק!
 
הבעיה היא… שבינתיים אנחנו נשארים לבד. 
 
הפיתרון האמיתי לפחד הצודק הזה – זה להכיר. להיכנס לקשר שבאופן כזה שמאפשר לנו לחשוף את הרבדים היותר עמוקים של הבחור איתו אני נפגשת וככה לדעת באמת ‘עם מי יש לי עסק’. ההיכרות הרחבה והעמוקה הזאת מאפשרת לי גם לקבל החלטה נכונה וגם מעלה מאוד את האפשרות של התחברות רגשית. דבר שהרבה פעמים לוקח לו זמן לקרות. 
 
בשבוע הזה נלמד טכניקות להכיר מאוד מהר – ובמדוייק –  את מי שעומד מולי כדי לא לבזבז זמן עם בחורים לא מתאימים, נפתח מיומנויות תקשורתיות שיאפשרו לנו להכיר בצורה שלימה את הבחור איתו אנחנו נפגשים ונכיר את השיטה שמאפשרת לנו לעזור לו להביא את ה’אני’ האמיתי שלי ושלו ולקלף את כל המסיכות והמגננות הטבעיות שאיתם אנחנו באים באופן טבעי לפגישות

שבוע ז'

מתחילים להרגיש

בלי משיכת לב ותחושה של חיבור ושייכות רגשית יהיה לנו מאוד קשה להמשיך קדימה ולהגיד את ה’כן’. 
 
רגש הלב חייב להתפתח במהלך הקשר ובלעדיו אי אפשר להתקדם לחתונה, אבל הרבה פעמים מכל מיני סיבות הרגש חסום והאהבה לא מופיעה. 
 
בשבוע זה נבין את המנגנון הנפשי שמוליד רגש של אהבה ונשחרר את כל המחסומים שלא מאפשרים לנו לחוש אותה. 

שבוע ח'

איך לנהל בצורה נכונה את סיום הקשרים

גם אחרי שהיכרנו, והתחברנו ואפילו התאהבנו… הרבה פעמים ב’זמן האמת’ קופצות לנו מחשבות של ספיקות שמקררות אותנו. הרי באמת זיווג זה עניין נשמתי ואין לנו כח לדעת בוודאות הכי גדולה האם זה אכן ה’זיווג משמים’. 
 
ולכן, אחרי שעשינו את התהליך בצורה נכונה, צריך להתחבר בנפש למקום של הביטחון. להצליח להתגבר על הספקות והפחדים שמתעוררים בדרך. 
 
לעיתים ספקות מתעוררות אצל הצד השני ועלינו לדעת איך להגיב נכון ולהתמודד עם הספקות שלו.
 
בשבוע הזה נלמד מהו המקום בנפש שממנו שואבים את הכוחות להתגבר על הקולות שמקררים ורוצים להכשיל אותנו. מהי הטכניקה שמנצחת בצורה מוחלטת את הפחדים ומאפשרת לנו לצעוד בביטחה ובשמחה לעבר החופה עם ה’אחד’ שלי.

בוגרות התכנית מספרות

שולמית שרעבי

בואו נעשה את זה פשוט ונתחיל לצעוד יחד לעבר החופה!

לפרטים נוספים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם בע"ה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד