קורס וידאו ללמידה עצמית

סוד הקליק - איך לא לפספס שידוך טוב: קורס להצלחה בפגישות ההיכרות

פגישות השידוכים או ‘הדייטים’ הם הדרך שלנו להכיר, לפתח מערכת יחסים ולקבל החלטה אם הולכים על זה או לא. בקורס זה נלמד כיצד לבנות או לשמר את המקום הכיפי והנינוח שלנו, נפתח מיומנויות תקשורת והקשבה עמוקות המבוססות על טכניקות טיפוליות מעולם ה-CBT היהודי ונרכוש כלים ומודלים שיאפשרו לנו להכיר את הבחור או הבחורה איתם אנחנו נפגשים בצורה רחבה ועמוקה, על מנת שנוכל להפיק את המקסימום מתהליך ההיכרות ושנוכל לקבל החלטה נכונה בלי לפספס שידוך טוב

מחיר: 800 ש”ח. ניתן לחלק ל-12 תשלומים ללא ריבית.

בהנחיית ליאור דבורצקי

ההחלטה עם מי להתחתן היא ללא ספק ההחלטה החשובה והגורלית ביותר שיהיה עלינו לקחת בחיים. מדובר בהחלטה עם השלכות מאוד גדולות ובעיקר עם מחויבות ומוחלטות מאוד גדולה – הרי כאן בניגוד לכמעט כל החלטה אחרת, אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה. אמנם תמיד יש את אופציית הגירושין, אבל מכיוון שהמחיר (הרגשי, האנרגטי ולפעמים גם הכלכלי) שיהיה עלינו לשלם על מהלך כזה הוא תמיד מאוד יקר, זו לא אפשרות שבאמת מעניקה לנו תחושת רוגע וביטחון.

ולכן, בגלל שהאיום והסיכון של להיכנס למערכת זוגית לא טובה הוא אמיתי, בפרט כשאנחנו רואים מסביבנו כל כך הרבה זוגות שחווים כישלון זוגי ברמה כזאת או אחרת, לכן באופן טבעי אנחנו מייצרים מנגנוני הגנה ומערכות בלימה שונות שמצד אחד שומרות ומגנות עלינו, אבל מצד שני – משאירות אותנו לבד.

הפחד שבולם ומכווץ אותנו הוא לא רק מהחיים הזוגיים אחרי החתונה, אלא גם מתהליך ההיכרות עצמו. הרי כדי להתחתן אנחנו צריכים להגיע למקום של קשר רגשי פנימי וקרוב – לתחושה אמיתית של חיבור ותחושת שייכות. אבל כדי להגיע לשם, אנחנו צריכים להיפתח, להתקרב ולחשוף את עצמינו אחד כלפי השני. רק ככה נוכל לשבור ולבטל את תחושת הזרות הראשונית שאיתה כל זוג מגיע באופן טבעי.

ולמרות שזה הכרחי, זה לא תמיד כזה פשוט. כי ברגע שאנחנו פותחים וחושפים את עצמינו אנחנו מאפשרים אמנם לצד השני להכיר אותנו ויוצרים את פוטנציאל החיבור, אבל בו בזמן אנחנו גם חושפים את עצמינו לפגיעה, מה שמקשה עלינו להיפתח.

אז מה הפיתרון?

התשובה נמצאת ביכולת שלנו לנהל את הקשר בצורה אקטיבית, הדרגתית ומאוזנת. למצוא את הקו הדק שבין הרצון שלנו לשמור ולהגן על האנרגיות המוגבלות שלנו לבין ההכרח לצאת מעצמינו ולבנות תקשורת אמיתית ופתוחה.

ניהול כזה, שמבוסס על כלים תודעתיים ותקשורתיים, יאפשר לנו להגיע לתחושת נינוחות פנימית שתעזור גם לצד השני להגיע למקום יותר רגוע ובטוח, וגם יאפשר לנו להכיר אחד את השני בצורה עמוקה ולא להסתפק בהיכרות שטחית ורדודה שלא באמת מספקת לנו את רמות ההגנה והביטחון שדרושות לנו.

בקורס סוד הקליק תלמדו כיצד לנהל את תהליך הפגישות בצורה מסודרת ושיטתית, תרכשו מיומנויות תקשורת והקשבה עמוקות שמבוססות על כלי טיפול מעולם ה-CBT היהודי ותקבלו את כל הכלים שיאפשרו לכם לחשוף ולהכיר את הצד השני בצורה טובה ואמיתית, מה שיאפשר לכם להיות בטוחים שכל החלטה שלא תקחו – כן או לא – תהיה החלטה נכונה ואמיתית.

תחשבו על זה, במקום לבזבז את הזמן בפגישות שלא מובילות לשום מקום, ולהתנהל בפגישות מתוך תחושת מתח וכיווץ פנימי, תוכלו להפוך את חווית הפגישות שלכם למשהו הרבה יותר נעים, זורם וכיפי, מה שכמובן יעזור מאוד ליכולת החיבור הרגשי שכולנו כל כך מחפשים ובנוסף לכך תוכלו להכיר את בן או בת הזוג שלכם בצורה הכי עמוקה שיכולה להיות וכך תדעו באמת אם זה מתאים לכם או לא.  

למי הקורס מתאים?

מה תפיקו מהקורס?

ביטול תחושות התסכול והמתח הטבעי שמלוות אותנו בדר”כ בפגישות והפיכתן למקום של עונג ושמחה, תעורר לנו את המוטביציה הפנימית ותגביר את יכולת החיבור הזוגי שלנו. יכולת התקשורת וההקשבה אותה נביא לגבהים חדשים שלא הכרנו, תאפשר לנו להכיר בצורה מעמיקה אחד את השני ותעזור לנו ליצור חיבור רגשי עמוק יותר. טכניקות ההקשבה ושלושת מודלי האישיות שמבוססים על שיטת ה-CBT היהודי אותם נלמד בקורס, יאפשרו לנו להכיר אחד את השני וישמשו אותנו אח”כ גם בתקשורת הזוגית של חיי הנישואין עצמם והכי חשוב – הקורס פשוט יעזור לנו לקצר בצורה משמעותית את הזמן שבו נבלה במסע החיפוש החשוב והמשמעותי הזה. 

מה בקורס?

בשיעור מס’ 1 – סוד הקליק

נבין לעומק את סוד החיבור הנשמתי ומהו אותו ‘קליק’ שאנו צריכים לחפש במהלך פגישות ההיכרות

בשיעור מס’ 2 – שכל או לב

נכיר את מערכות היחסים בין הרגש לשכל וננסה להבין מה התפקיד של כל אחד מכוחות נפש הללו בתהליך הפגישות

בשיעור מס’ 3 – משנים כיוון

נפתור את אחת החסימות הגדולות ביותר שמעכבת אותנו ולא מאפשרת לנו להגיע לחיבור רגשי

בשיעור מס’ 4 – המקום השלם

נלמד איך להביא את עצמינו למפגש ללא מסיכות ומגננות ויעזור גם לצד השני לחשוף את ה’אני’ האמיתי שלו

בשיעור מס’ 5 – מתחילים להכיר

נכיר את שלושת מימדי ההיכרות שמאפשרים לנו להכיר את מרחב האישיות שלו ולקבל החלטה מתוך ראיית תמונה עמוקה, רחבה ואמיתית על מי שעומד שם מולי.

בשיעור מס’ 6 – מרחב האישיות הזוגית

 נלמד לאבחן האם לבן/בת זוג איתו אנחנו נפגשים קיימים אותם אלמנטיים שיאפשרו לבנות זוגיות מאושרת והרמונית

בשיעור מס’ 7 – סוד התקשורת

נבין מהו האלמנט העיקרי בתקשורת זוגית, מהו המקום הפנימי שמאפשר אותה ואיך מכניסים גם את הצד השני למקום של תקשורת והקשבה?

בשיעור מס’ 8 – דרגות בהקשבה

נלמד את הטכניקות הכי מתקדמות להקשבה, שיעזרו לנו לגלות מה באמת עומד מאחורי המילים של הצד השני ויאפשרו לנו להכיר את הבן זוג שלנו בצורה הרבה יותר מעמיקה ולחשוף את האישיות האמיתית שלו בלי לחכות לאחרי החתונה.

בשיעורים מס’ 9 עד 12 – להכיר את מרחב תחומי החיים

נלמד מהם שלושת השלבים של תהליך ההיכרות החל מחיפוש ‘הצעות’, דרך הפגישות עצמן ועד למועד קבלת ההחלטה ובנוסף נלמד כיצד עלינו לנהל את התהליך באופן שיוביל את הקשר למיצוי הכי שלם שלו.

מה אומרים בוגרי הקורס?

היקף וזמינות הקורס

מס’ שיעורים: 12

סה”כ זמן הדרכה: כ-5 שעות

זמינות הקורס: הקורס נשאר אצלכם לתמיד, תוכלו להיכנס אליו מתי שתרצו ללא הגבלה של זמן

מחיר: 800 ש”ח 

איך זה עובד?

מיד עם ההרשמה ייפתחו לך 12 שיעורים לצפייה עצמאית באינטרנט באתר חברים סגור, כאשר כל השיעורים פתוחים לך לצפייה מיידית. בהדרכות ניתן לצפות בכל זמן ובקצב האישי שלך, כאשר הגישה אליהן נשארת פתוחה לתמיד כך שיהיה אפשר לחזור עליהן מתי שרוצים. בקורס מערכת שאלות ותשובות ובאמצעותה נלווה אתכם באופן שוטף ונענה על כל שאלה שמתעוררת במהלך הקורס בע”ה. 

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד