קורס וידאו ללימוד עצמי

התרוממות / איך לפתח ביטחון עצמי

בקורס זה נכיר את 4 השלבים בתהליך הצמיחה והגדילה של האדם שבסופם האדם מגיע לשלימות פנימית שמאפשרת לו לנהל זוגיות טובה, מצליחה ומאושרת. נלמד כיצד לנתח את הדרגה ההתפתחותית בה אנחנו נמצאים, נתבונן בהשפעה ההורית שקיבלנו בילדות ונבחן את החוסרים או את המסרים השגויים שקיבלנו ולא אפשרו לנו להגיע לזהות עצמית נכונה ובריאה. נבנה תכנית מסודרת לתיקון המסרים הטועים ולמילוי ההשפעות החסרות, מה שיאפשר לנו להגיע לזהות עצמית נכונה ומתוקנת וכך לבנות את הבסיס לזוגיות מוצלחת ולמצוא את הזיווג שלנו תוך זמן קצר בע”ה

מחיר: 400 ש”ח

בהנחיית ליאור דבורצקי

זוגיות במהותה היא היכולת לראות את השני ולהתחבר אליו. כדי להצליח לעשות זאת, האדם צריך ללמוד לשים את עצמו בצד, להפסיק להתעסק בעצמו ולהיות מסוגל להיות מרוכז בבן הזוג שלו. לכאורה, היכולת הזאת חשובה לקשר הזוגי עצמו ופחות חשובה בשלב החיפוש והפגישות. אבל האמת היא, שאחד המחסומים הגדולים והשורשיים ביותר שמקשים על פנויים ופנויות להצליח בקשרים הזוגיים שלהם, זה חוסר הערך והביטחון העצמי. 

כשאנחנו לא מספיק מעריכים את עצמינו ולא מספיק בטוחים במקום שלנו, באופן טבעי אנחנו באים לפגישות מתוחים, לחוצים ולפעמים – במיוחד כשהצד השני מוצא חן בעינינו, אנחנו יכולים לאבד את עצמינו לגמרי – לנסות להרשים ולרצות מצד אחד או להילחץ ולהשתתק מצד שני. היכולת שלנו להיות נינוחים ולהביא את ה’אני’ האמיתי שלי לפגישות ולקשר, היא היכולת החשובה ביותר שבלעדיה רוב הסיכויים שהקשר פשוט לא יצליח. היא מונעת פגיעות, היעלבויות, כעסים, חוסר יכולת לעמוד על שלי וכו’ וכו’. 

בקורס זה נלמד את האופן שבו אדם רוכש לעצמו את אותו ערך וביטחון עצמי עמוק – לא ביטחון עצמי חיצוני שרק מייצר תדמית חיצונית של ביטחון, אלא ביטחון שקט, פנימי ועמוק שמאפשר הצלחה זוגית אמיתית. 

למי הקורס מיועד?

מה תפיקו מהקורס?

ראשית הכל, הקורס יאפשר לכם ‘למפות’ את מבנה האישיות שלכם ולזהות את דרגת ההתפתחות הכללית שלכם על ‘ציר הגדילה’ האישיותי. לאחר שתכירו את סוגי ההשפעה ההורית הנחוצה לבניית ביטחון עצמי והערכה עצמית נכונה ובריאה, תזהו את סוגי ההשפעה שקיבלתם בילדות, ותוכלו לנתח מהן ההשפעות החסרות או המסרים הטועים שבנו אצלכם חוסר ביטחון והערכה עצמית. והכי חשוב, תוכלו באמצעות הקורס לבנות מחדש את הערך העצמי שלכם, לנווט את העולם הרגשי שלכם למקום טוב יותר ולאפשר לעצמכם לנהל מערכות יחסים זוגיים טובים, מאושרים ויציבים.

היקף וזמינות הקורס

מס’ שיעורים9

סה”כ זמן הדרכה: כ-5 שעות

זמינות: הקורס נשאר אצלכם לתמיד, תוכלו להיכנס אליו מתי שתרצו ללא הגבלה של זמן. 

מחיר: 400 ש”ח

שיעור הקדמה לצפייה חופשית

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד