קורס וידאו ללימוד עצמי

התדר הזוגי / לגעת בנקודה שמחברת

בקורס נבין מהי המהות העמוקה של הזוגיות, ניגע באותו ‘תדר’ שמאפשר חיבור זוגי הרמוני ושלם ונכיר את המבנה שמאפשר לנו לממש אותו בצורה מסודרת ופרקטית במערכת הזוגית.

מחיר: 300 ש”ח 

בהנחיית ליאור דבורצקי
אחת הטעויות הכי כלליות והכי קשות של הדור שלנו זה הציור הזוגי המוטעה שיושב לנו בראש ביחס לאיך נראה קשר זוגי. למה זה כל כך הרסני?
 
כי ברגע שיש לנו ציור לא נכון לגבי מה זה זוגיות ואיך היא נראית – זה יוצר בתוכינו חסימה מאוד מאוד עמוקה. אם למשל ראיתי את ההורים שלי מנהלים זוגיות לא טובה – מתווכחים הרבה, רבים או אפילו לא רבים אבל פשוט בלי תקשורת, בלי אהבה. מין קשר טכני כזה – רוב הסיכויים שבתת מודע שלי נוצרה חסימה שמאוד תקשה עלי להתחתן או לנהל זוגיות טובה אחרי החתונה.
 
אבל זה לא חייב להיות ציור שירשתי מההורים שלי. זה יכול להיות מזוגיות לא טובה שהייתי בה, וזה כמובן יכול להגיע מספרים או סרטים ובכלל מהציור הזוגי הכללי שאנחנו רואים אצל הרבה זוגות שלא מסתדרים או אפילו מתגרשים בסופו של דבר. 
 
הציור הזוגי הטועה הזה יוצר אצלינו קושי גם לפני חתונה וגם אחריה. 
 
לפני חתונה, בלי לשים לב, היא יוצרת אצלינו פחד. כי אם זה היה אצל ההורים שלי ואם זה אצל כל כך הרבה אחרים – אז מי מבטיח לי שזה לא יקרה אצלי? ואז אנחנו מתחילים לייצר לעצמינו כל מיני מנגנוני הגנה שיבטיחו שאצלינו זה לא יקרה ובדר”כ זה מסתכם בכך שאנחנו פשוט לא מתחתנים עם אף אחד. ככה בטוח לא נכנס למערכת זוגית כושלת…
 
ואם כבר התחתנו, אז בלי לשים לב אנחנו מתחילים לשכפל את ההתנהלות הזוגית הטועה ומכניסים אותה לתוך המערכת הזוגית שלנו. 
 
ולכן, אחד האתגרים הכי גדולים של הדור שלנו זה לתקן את הציור הזוגי שנחקק לנו בראש. להחליף את הציור הזוגי הטועה בציור זוגי מתוקן. לייצר לעצמינו תמונה אידיאלית של איך זוגיות מושלמת אמורה להיראות. והציור הזה שיוטמע לי בראש יחליף את הציור הטועה וישחרר אותנו מכל התקיעויות והפחדים, הטעויות והמחסומים.
 

למי הקורס מיועד?

מה תפיקו מהקורס?

הקורס הזה יעזור לנו לקבל תמונה הרבה יותר פרופורציונאלית על זוגיות, יאפשר ליצור לעצמינו ציור יותר מתוקן של התנהלות זוגית ובעיקר מאוד ירגיע אותנו שישנה דרך מאוד סלולה שמאפשרת הצלחה זוגית בע”ה!

היקף וזמינות הקורס

מס’ שיעורים: 6

סה”כ זמן הדרכה: כ-4 שעות

זמינות: הקורס נשאר אצלכם לתמיד, תוכלו להיכנס אליו מתי שתרצו ללא הגבלה של זמן. 

מחיר: 300 ש”ח

שיעור הקדמה לצפייה חופשית

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד