סדנת עבודה יסודית 

בונים זוגיות מהשורש -קורס הכנה למימוש זוגיות טובה, יציבה ומאושרת

בקורס יסודי ומשמעותי זה, תבססו את הקשר הזוגי שלכם, תקבלו כלים  נפשיים ומיומנויות תקשורתיות להצלחה זוגית ותקימו ביחד את התשתית הבסיסית שתאפשר לכם לבנות בניין עדי עד – קשר זוגי יציב ונצחי בע”ה. 

מחיר הקורס: 1200 ש”ח ש”ח. ניתן לחלק ל-12 תשלומים ללא ריבית.

בהנחיית ליאור דבורצקי

זוגיות הוא התחום המורכב ביותר של האדם בתוך מכלול תחומי החיים שלו וגם בעל החשיבות הגדולה ביותר. ההשפעה של המערכת הזוגית על כל שאר תחומי החיים היא עצומה – הצלחה זוגית מאפשרת הצלחה ושגשוג ביתר תחומי החיים וכישלון זוגי משפיע לרעה כמובן בהתאם. מהצד השני, ניתן לראות במוחש כמה המערכת הזוגית רגישה להשפעות חיצוניות – קשיים כלכליים, התמודדות עם חינוך ילדים, מצב נפשי של בני הזוג וכן הלאה, מאוד משפיעים עליה לטובה ולרעה. 

הרבי הקודם של חב”ד, הרבי הריי”צ, כותב במכתב: “אתם עדיין צעירים ולא מנוסים מדי, וודאי חסר לכם גם את הידע התורני הנדרש, וההסברים הדרושים, לדעת את החשיבות העליונה ביותר בחיים, של חיי משפחה [זוגיות], בחיי האדם ותולדותיו לדורי דורות. הכל ללא יוצא מן הכלל – תורה ומצוות, בריאות, ילדים, פרנסה, לגרום נחת להורים ולידידים טובים, להיות אהוב ונחמד על הבריות וכו’ –  הכל תלוי בחיי משפחה נכונים”.

רוב הזוגות מתחילים את חייהם המשותפים ללא הדרכה, תכנון ובנייה מסודרת של מרכיבי המערכת הזוגית אלא פשוט ‘זורמים’ לתוכה ומתחילים להתנהל בצורה טבעית מתוך תקווה שהדברים יעבדו כמו שצריך. בדר”כ מה שקורה זה שמהר מאוד מתגלים קשיים והתמודדויות זוגיות שונות, שנובעות מחוסר הסדר ששורר בתוך המערכת הזוגית ומהעדר הכלים המתאימים שמאפשרים ניהול והתמודדות נכונה מול הקשיים והם מנסים לפתור אותם בסגנון של ניסוי וטעיה – לפעמים זה עובד טוב יותר ולפעמים טוב פחות. 

בסדנת עבודה זאת, נעבוד באמצעות כלים מעולם ה-CBT היהודי ונבנה בצורה מסודרת והדרגתית את התשתית התודעתית והמעשית שתאפשר לכם לנהל את חייכם המשותפים ואת ההתמודדויות השונות – הפנימיות והחיצוניות – בצורה מתוקנת, להעמיק את הקשר הזוגי שלכם ולהאיר אותו באור האהבה. 

למי הקורס מיועד?

מה תפיקו מהקורס?

באמצעות הכלים התודעתיים והמעשיים שתקבלו בסדנא תוכלו להכיר את עצמכם ואת בן/בת הזוג שלכם בצורה הרבה יותר עמוקה וטובה. היכולת להבין מה עובר עלינו ועל בן הזוג שלנו ברמה הרגשית, היא קריטית להצלחת הקשר הזוגי. 

בני זוג שבונים את הקשר שלהם בצורה מסודרת, דואגים שכל המרכיבים של המערכת הזוגית פועלים בצורה מאוזנת ונכונה, לומדים את כללי התיקון של המערכת הזוגית ופועלים בהתאם, מונעים מעצמם קשיים והיסתבכויות עתידיות מיותרות. המחיר של קשיים זוגיים הוא מאוד גדול, גם ברמה הכלכלית וחשוב מכך – ברמה הרגשית.

הסדנא תאפשר לכם ליצור חזון זוגי משותף שלאורו תצעדו, לבנות ביחד מערכת כללים והתנהלות זוגית מסודרת שמתאימה למבנה האישיות ולתפיסת העולם הספציפית שלכם ותעניק לכם כלים ומיומנויות תקשורתיות וזוגיות מאוד בסיסיות, יסודיות וחשובות לבניית קשר זוגי יציב, מוצלח ומאושר. 

היקף וזמינות הקורס

מס’ שיעורים: 8

סה”כ זמן הדרכה: כ-12 שעות

זמינות הקורס: הקורס מורכב מ-8 שיעורים מוקלטים של קורס שהועבר בזום. תוכלו לצפות בקורס בזמנכם החופשי והוא יישאר אצלכם לתמיד, תוכלו להיכנס אליו מתי שתרצו ללא הגבלה של זמן כך שתוכלו גם לחזור על התהליך, לחדד ולהעמיק אותו בהמשך הזמן. 

מחיר: 1200 ש”ח

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד